Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Viola Shqau

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  19
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Viola Shqau është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Liri Rasha

Fatmira Breçani

Valentina Krasniqi

Muhabere Krasniqi

Valbona Kryeziu

Mevlide Gashi

Valbona Krasniqi

Majlinda Kurtishaj

Resmije Kida

Denisa Onjea


Tags: Viola Shqau, Vjola Shqau

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet