A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fran Lucaj

Choose star rating

Rating:  2.2 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Fran Lucaj is a popular singer. Më datë 25 Dhjetor 2008, Fran Lucaj publikon videoklipin "Nene Malesi". Më datë 11 Korrik 2019, Fran Lucaj publikon videoklipin "Nena Ime"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Fati Sinani

Lumi (Lumni Ukaj)

Rapp Dogg

Ramiz Jusufi

Gzim Roci

Ardi (Ardian Hasaj)

N-Ec A.K

Arjan Effecti

Rapsodi

Arber Elezi


Tags: Fran Lucaj, Frani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019