A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Fran Lucaj - Tradhtare


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/05/2012

2012-05-20T18:52:23

Verse 1: (2x)
Ti nje dit je largu
Ku je shku sme ke tregu
E ke marr nje pasanik
Qe jeton ne amerik

Ref: (2x)
Moj tradhtare moj tradhtare
Mos harro se dashurija
Nuk blehet me pare

Verse 2: (2x)
Tash e sheh ke gabu
Kot e ke tash me lotu
Per mu kthy tash esht vone
Se per mu me s’egziston

Ref: (2x)
Moj tradhtare moj tradhtare
Mos harro se dashuria
Nuk blihet me pare


Lyrics submited by MartinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019