Më mbaj mend (për 1 muaj)

Frani & Marie Memcaj - Tralleti E Penduar  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Marie Memcaj

04/02/2013

2013-02-04T21:57:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tralleti E Penduar" kënduar nga Frani & Marie Memcaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Frani & Marie Memcaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fran Lucaj:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet