TEKSTESHQIP

Frani & Marie Memcaj
Tralleti E Penduar
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tralleti E Penduar" kënduar nga Frani & Marie Memcaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.