TEKSTESHQIP

Fran Lucaj
Nena Ime
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nena Ime" kënduar nga Fran Lucaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që impakti të jetë sa më i natyrshëm, krijimi muzikor është paraqitur tek ne i ilustruar në aspektin vizual edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua më 11 Korrik 2019.