Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fran Tusha

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Rreshen 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
Fran Tusha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike dhe popullore e Shqiperisë së veriut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Sokol Gjoni

Adriatik Bibe

Master Anirom

Lil Vionzy

Ilir Berdilla

Spiro Korro

Drini Gjona

Mario Kaja

Thanas Sazo

Hekuran Likollari

Tags: Fran Tusha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet