Më mbaj mend (për 1 muaj)

Franc Koruni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21
BIOGRAFIA: Franc Koruni është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Shtator 2015, Franc Koruni merr pjesë në Kënga Magjike 2015 me këngën "Kjo Jete, Te Jete". Kjo është ndër këngët e para që kam kompozuar dhe si shumica e këngëve të mia flet për aspektet të ndryshme të jetës të trajtuara thjesht dhe me mesazhe te qarta. Ndoshta kam perdorur nje stil te thjeshte muzikor, por per mua ne kete kenge me shume se cdo gje tjeter kane rendesi fjalet. Thelbi i kenges eshte te tregoje se kjo jete eshte me e thjeshte dhe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rolly

Roni

Agon Latifi

Erdin Jakupi

Lum Dakaj

Kevi

Mario Beats

Keli 2

Ekrem Bislimi

Zgjim Baraliu

Tags: Franc Koruni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet