Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Franceska Ramadani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
  • Vendlindja:
  • Durres 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Itali 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
BIOGRAFIA: Franceska Ramadani është një shkrimtare. Shkolluar ne Milano te italise dhe e diplomuar ne psikologji klinike. Ka fituar cmime letrare ne 2016 dhe 2017 ne Monza te italise me disa poezi italisht. Merret me politik, dhe me mbrojtjen e kauzes çame ne Shqiperi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Anida Rexha

Rejsi Meçe

Edisnajda Xhihani

Gjuljana Marku

Flogerta Krypi

Oriada Dajko

Simona Shalcanj

Blerona Brao

Valmira Beqiri-Morina

Herolinda Laqaj

Tags: Franceska Ramadani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet