A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Francezi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Francezi është një këngëtar. Jam Francezi, jam nje rapper dhe jetoj ne Fier. Muziken e kam nisur ne vitin 2011 pasi kemi krijuar dhe banden muzikore Grand Family (G.F). Ne vitin 2012 nisem publikimin e kengeve te para me suportin e disa artiste te njohur shqiptar. Fieri meriton te jete mbreti i rrepit, ashtu sic ka qene dikur. Pasioni per muziken me beri qe tani te jem i pandashem prej saj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Noldi

Genci Nelku

Leddie Malik

Return Aga's

Gzai

Mc Man

Kg Man

Emiljano Lekaj

Pandeli Frroku

Emalio


Tags: Francezi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019