A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Franci Rrasa - Danger Zone  (Feat. B1-f1_g)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/07/2012

2012-07-07T16:51:22

Ladys and Gadelman
F.R and B1-F1_G
prezent's to you 'Dange Zone'

[B1-F1_G]
Hey your my people put your hand in the air
to night we got a party
shake your body don't care
Hey your my people turn the music on
to night got a party
Welcome in danger zone

2x
Shake shake your body people
move move your body people
e di qe t'cmen ky refren
po duket shum qart-shum qart
femrat vin mangat-mangat
to night we got a party
show no bady dont stop

[B1-F1_G]
Hey your my people put your hand in the air
to night we got a party
shake your body don't care
Hey your my people turn the music on
to night got a party
Welcome in danger zone

Hey your my people put your hand in the air
to night we got a party
shake your body don't care
Hey your my people turn the music on
to night got a party
Welcome in danger zone

2x
Shake shake your body people
move move your body people
shum nice po dukeni ket nat
e di qe s'keni problem
so put your hand in do air
shake your bady move your bady
like you don't care

[B1-F1_G]
Hey your my people put your hand in the air
to night we got a party
shake your body don't care
Hey your my people turn the music on
to night got a party
Welcome in danger zone

Hey your my people put your hand in the air
to night we got a party
shake your body don't care
Hey your my people turn the music on
to night got a party
Welcome in danger zone

Hey your my people put your hand in the air
to night we got a party
shake your body don't care
Hey your my people turn the music on
to night got a party
Welcome in danger zone

Hey your my people put your hand in the air
to night we got a party
shake your body don't care
Hey your my people turn the music on
to night got a party
Welcome in danger zone


Ky tekst u dërgua nga  reniiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019