Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Franci Rrasa - Ya Body  (Feat. Markel, Dichy & Bifi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

15/07/2017

2017-07-15T16:00:01+00:00

Featuring

Markel

Featuring

Dichy

Muzika:

Franci RrasaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ya Body" kënduar nga Franci Rrasa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Franci Rrasa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Franci Rrasa:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet