TEKSTESHQIP

Franci Rrasa
Te Dua
Lyrics
(Feat. Elio-t & Nandi)

Un te dua ty
Dhe jo tjeter njeri
Te lutem kuptoje
Zemra ime a e di
4x Reff
Te dua
Dua te jesh me mua
Te dua
Je e vetmja per mua
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ti vlen si femer
Je shum nice zemer
Ti mos ndrysho
Mos bej ate qe s'do
Asgje nuk te pengon
Ti s'ke hic pse mendon
Kur largohesh me ngadal
Mu me'le pa fjale

Te trregoj dick
SSSekret mes nesh
Te kam shum xhan
Dua njeri mos ta marri vesh

Shum gjera kam per te then
Sdi nga tja filloj
Qe jam djal i duhur
Dua qe te trregoj

Me shiko ne sy
Te shohesh se cfare je
Per mua shiko brenda
Ne shpirt do e kuptosh qe
Te dua

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Un te dua ty
Dhe jo tjeter njeri
Te lutem kuptoje
Zemra ime a e di
4x Reff
Te dua
Dua te jesh me mua
Te dua
Je e vetmja per mua

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Te ulesh pran meje
Dhe mos te cohesh kurr
Te me mbash afer
Teje dhe te mos te me
Leshosh kurr

Sikur te ishim
Nje here bashk
Un shum te enderroj
Cdo moment un
Ty te mendoj se shum
Te deshiroj

Se te deshiroj s'kam faj
Se Ti mos me ler qe te qaj
Se ti Vlen si femer
Te kam shum xhan zemer

Hape veten no stress
Mjeeep nje puthje uh yess
Te ngjashem e kemi cdo gjest
Ti puthem e prekem aty vdes

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Un te dua ty
Dhe jo tjeter njeri
Te lutem kuptoje
zemra ime a e di
4x Reff
Te dua
Dua te jesh me mua
Te dua
Je e vetmja per mua


e e noooo
e e oooo noonoo
eeee eeee
ooo nnonono ooooo e
ee ee eeeeeee

3x Reff
Te dua
Dua te jesh me mua
Te dua
Je e vetmja per mua

DËRGOI: