TEKSTESHQIP

Franci Rrasa
Baby
Lyrics

Ti je e vetmja per mua
gjithmon do te dua
je e vetmja femer
qe ekziston me ket emer
dita qe u largove
shum me lendove
ti vajz shum po me mungon
dhe ne zemer po me lendon
c'do nate te mendoj
imazhin tend krijoj
une ne mendje te kam
se te kam shum xhan
o engjelli im i vogel
ti je e persosur
me asnje tjeter s'te ndroj
se shum te adhuroj
shum te adhuroj...

Baby ty shum te dua
Baby dua te jesh me mua
Baby ket keng ty ta kushtoj
se shum te dashuroj

Baby ty shum te dua
Baby dua te jesh me mua
Baby ket keng ty ta kushtoj
se shum te dashuroj

Sa kohe po kalon o zemer
ti shum me mungone
se di a me kupton
se di a me beson
por une vec per ty jetoj
me gjith forcen te dashuroj
heret a vone nje dite do takohemi
e shume gjera njeri-tjetrit do ti tregojm
une jam per ty e buzet e tua jan per mua
ti se kupton
ti ndoshta se beson
por une vec ty te dua
kurr s'te kam harruar...

Baby ty shum te dua
Baby dua te jesh me mua
Baby ket keng ty ta kushtoj
se shum te dashuroj

Baby ty shum te dua
Baby dua te jesh me mua
Baby ket keng ty ta kushtoj
se shum te dashuroj

Ti je vajza e endrrave t'mija
sa dua qe ti te jesh e imja
kurr z'dua te harroj
gjithmon ty te mendoj
te dua dhe s'te harroj
gjithmon ne zemer do te mbroj..

Baby ty shum te dua
Baby dua te jesh me mua
Baby ket keng ty ta kushtoj
se shum te dashuroj

Baby ty shum te dua
Baby dua te jesh me mua
Baby ket keng ty ta kushtoj
se shum te dashuroj

Baby ty shum te dua
Baby dua te jesh me mua
Baby ket keng ty ta kushtoj
se shum te dashuroj

Baby ty shum te dua
Baby dua te jesh me mua
Baby ket keng ty ta kushtoj
se shum te dashuroj

Baby ty shum te dua
Baby dua te jesh me mua
Baby ket keng ty ta kushtoj
se shum te dashuroj

Baby ty shum te dua
Baby dua te jesh me mua
Baby ket keng ty ta kushtoj
se shum te dashuroj

DËRGOI: