TEKSTESHQIP

Franci Rrasa
Ya Body
Lyrics
(Feat. Markel, Dichy & Bifi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ya Body" kënduar nga Franci Rrasa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 15 Korrik 2017, Franci Rrasa publikon videoklipin "Ya Body", në bashkëpunim me Markel, Dichy & Bifi. Muzika e këngës u punua nga vetë Franci Rrasa.