Franklin
Franklin

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Franklin është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 28 Shtator 2020, Franklin publikon videoklipin "Audi", në bashkëpunim me Cyni, IJ & Lalën. Më datë 17 Dhjetor 2020, Franklin publikon videoklipin "#20". Videoklipi u prodhua nga kompania Frostbite Films. Më datë 27 Shkurt 2021, Franklin publikon videoklipin "Busy". Më datë 12 Qershor 2021, S3VI, Franklin & B.R.Y publikojnë videoklipin "Ghost". Më datë 11 Tetor 2021, Franklin publikon videoklipin "#Baby". Teksti i këngës u shkr...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 5