Më mbaj mend (për 1 muaj)

Franklin - Busy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  14

Mka ngel ves, lekt i du i du me thes
Busy man, so dont call my phone again
Kena ven, aty ku ti jo ske ven
Un tjap men kshuqe ngjo mir se ca them

Dashni dashni, but its fake
Se lej punen on delay
I been grinding from day
Fuck em all. Let em hate yh (chorus)

Po thojn, gjujna shtina, po nrrug na kurr spo shifna
Lejn shokt en tok pa ndjenja, kta pussys nuk kan ndjenja
Po ndjenjat kan hup,
Tfort tfort jan me tuff,
Vetem vetem si pul,
When I jump out the coupe
Shokt e tuj, Run run run sdi ka shkun
Shokt ta rrasin qata ku shkoj kam vllaznit
Qata mas lekit perdit, se pa lek per ty jo sdun me dit kta

se kta tvrajn naten e tqajn diten
Qata e menoj 100 her me jau dhon un besen
Tverteten po ta them se dhe zemra mtretet
Nglesh lapidar tan jeten nese sflet tverteten
Syt e zbehem prej mllefit po hajde thuma nftyr pse tremen

Mdun tvram e di fort ma kan inatin
Qata ja lash un fatit jo tngratit,
Karikatora sbrazim per hasmin
Per tshkurtin e tgjatin
Sna ha ne... bi**h

Mka ngel ves, lekt i du i du me thes
Busy man, so dont call my phone again
Kena ven, aty ku ti jo ske ven
Un tjap men kshuqe ngjo mir se ca them

Dashni dashni, but its fake
Se lej punen on delay
I been grinding from day
Fuck em all. Let em hate yh (chorus)

Per mu kan qef tflasin, qata i lej tplasin
Shtyp e maj gazin, keep up come catch me
Jo nuk boj per veti, familjen nven tvetit
Shum kam bo per tjetrin, po asnjo sishte i njejti

Ndryshon njeri me njerin. Per lekun kta ftyren po shesin, i njejt i miri me tkeqin
Mo spo dihet ca jeni, mo spo del dielli
sdi mo kujt me i besu kta kejt ishin dreqni

Pse ti smdon me zemer vlla,
tregom tkqijat q tkam bo,
se ato i man nditar,
tana tmirat ti harrojn darg

Jo mos mprek nfamilje bi**h se ta shuj kejt fisin
Qata eazy, kur tflet goja, se as doren se levizi
Qata boj stervitje gishtit, 100% i ksep it
Qata kado koma mshkel koken nalt I keep it
Lej ca folin kta bi**hes, f**k them

Mka ngel ves, lekt i du i du me thes
Busy man, so dont call my phone again
Kena ven, aty ku ti jo ske ven
Un tjap men kshuqe ngjo mir se ca them

Dashni dashni, but its fake
Se lej punen on delay
I been grinding from day
Fuck em all. Let em hate yh (chorus)
Franklin
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/02/2021
Video Produksioni: Frostbite Films
Instrumental: Gledi On The Beat & Ayoobrad
Mix/Master: Alizie New Wave Rec.Franklin - Busy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Busy".
3. Video është e këngës "Busy", por nuk këndohet nga Franklin.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Franklin:


Komente 0