Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Fray është një grup këngëtarësh i huaj shumë i njohur. The Fray is an American rock band from Denver, Colorado. Formed in 2002 by schoolmates Isaac Slade and Joe King, they achieved success with the release of their debut album, How to Save a Life in 2005, which was certified double platinum by the RIAA and platinum in Australia, Canada, New Zealand and the UK. The Fray achieved national success with their first single, "Over My Head (Cable Car)", which became a top ten hit in the United States. The ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Evanescence

Aventura

Bon Iver

Bon Jovi

Green Day

Incubus

Maroon 5

Superchick

Kiss

Backstreet Boys

Tags: Fray, The Fray


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet