Free Mc's

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  90
BIOGRAFIA: Free Mc's është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Free Mc's kanë qënë një ndër grupet më të pëlqyeshëm vite më parë, kur nuk rreshtnin së publikuari këngë të ndryshme. Ata patën një shkëputje disa vjeçare nga daljet publike dhe publikimet e këngëve, për t`u rikthyer fuqishëm në vitin 2016. Jo vëtem në mënyrën e duhur, por ata u rikthyen edhe në kohën e duhur. Fansat e tyre tashmë janë entuziastë për këtë rikthim dhe me siguri janë të pritje të projekteve të reja. Anëtarët e grupit jane: Romir...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

A.D.X

E7

E'7

Eki-Nox

Hija E Jetes

WNC

Ritmi I Rruges

Infinit Records

NR

Zinxhirt


Tags: Free Mc, Free-Mc, Free Mc's, Free Mcs

Free Mc's në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë