Më mbaj mend (për 1 muaj)

Free Mc - Mendo Ti Nje Cast Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  25

"Keto Fjalë Dalin Nga Zemra Ime,
Degjoji Te Lutem."

Pres Si Gjithmone Poshte Hyrjes Tende,
Me Shprese Te Shof Ty,
Kjo Shprese Po Gjen Vende,
Eshte e Pamundur Te Te Afroj,
Kerkoj Dashurine Tende,Te Mos me Largoj.

Refreni:
Mendo Ti Nje Çast, Nje Çast Per Mua
Ti e Di Mire Sa Shume Te Dua

Mundohu Kete Nate te Jesh Me Mua,
Ti Zemrën Tëndeee...
Mendo Ti Nje Çast, Nje Çast Per Mua,
Ti e Di Mire Sa Shume Te Dua,
Kerko nje premtim nga Ty Une Dua,
Ti Zemren Tendeeee, Ta Hapesh Tek Mua,

Ato qe Kaluan u Zhduken kaq shpejt
veq une si harrova ti i harrove vertet
doja te shija, te Ç'mallesha pak
kur veten time se quaja me fat.

Refreni:
Mendo Ti Nje Çast, Nje Çast Per Mua
Ti e Di Mire Sa Shume Te Dua
Mundohu kete nat te jesh me mua
Ti zemren tende...

kerkoj nje premtim nga ty une dua
ti zemren tende ta falesh per mua

Mendo Ti Nje Çast, Nje Çast Per Mua
Ti e Di Mire Sa Shume Te Dua
mundohu ket nat te jesh me mua
ti zemren tendeee...
Mendo Ti Nje Çast, Nje Çast Per Mua
Ti e Di Mire Sa Shume Te Dua

Kerkoj nje premtim nga ty une dua
Ti zemren tende ta hapesh tek mua

Hallin qe kisha doja te harroja
kur shpesh ty nuk shihja zemren time lendoja
dhe ajo qe mbeti ish midis nesh
caste hidherime qe ti kurr sdo kesh

Mendo Ti Nje Çast, Nje Çast Per Mua
Ti e Di Mire Sa Shume Te Dua

mundohu nket nat te jesh me mua ti Zemren Tendeee.. ta falesh per mua.


Ky tekst u dërgua nga Jonida   ALDOoooFree Mc's
Publikimi: 18/09/2008


Free Mc - Mendo Ti Nje Cast
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mendo Ti Nje Cast".
3. Video është e këngës "Mendo Ti Nje Cast", por nuk këndohet nga Free Mc.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Free Mc's:


Komente 0