Më mbaj mend (për 1 muaj)


Freelancers - Perse Nuk Nderron Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perse Nuk Nderron Ti".
3. Video është e këngës "Perse Nuk Nderron Ti", por nuk këndohet nga Freelancers.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Freelancers - Perse Nuk Nderron Ti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

15/02/2009

2009-02-15T03:39:56+00:00I
Përse nuk e ndërron një mangësi,
me atë botë,
E shoh që je ulur tani,
më dëgjo

II
Nëse je e vetme në borë,
më shiko,
Edhe pse je e humbur tani,
më kërko

III
Fillo asaj rruge ec,
ndoshta afër do t’jesh,
Hapi sytë e shiko drejt,
atje mund t’më gjesh

IV
Përse nuk ndërron ti,
pse je e shurdhër,
Ende je e lumtur,
e pres kohën kur do t’zgjohesh ti

V
Por prapë je ti ajo që vendos,
se nga duhet të shkosh,
Nëse e gjen rrugën hyr aty,
Aty…

VI
Përse nuk ndërron ti,
pse je e shurdhër,
Ende je e lumtur,
e pres kohën kur do t’zgjohesh ti


Ky tekst u dërgua nga Tomoe Kuçi; Liburn Jupolli
Më Shumë Këngë Nga Freelancers:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet