Më mbaj mend (për 1 muaj)

Freelancers - Tree Of Life Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Can't fall in and can't get back,
loads of promises head away,
The silence and frostiness,
the mistake that links to the past

Beneath the tree of life,
we cure the sickness,
Beneath the tree of life,
we fill the void of time

Now, we should rest,
far from the woods of thought,
Into the stream of tranquility,
reflecting the stars of hope

Beneath the tree of life,
we cure the sickness,
Beneath the tree of life,
we fill the void of time
Freelancers
Publikimi: 17/08/2012


Freelancers - Tree Of Life
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tree Of Life".
3. Video është e këngës "Tree Of Life", por nuk këndohet nga Freelancers.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Freelancers:


Komente 0