Frenkli Vjero

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Vlorë 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
BIOGRAFIA: Frenkli Vjero është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ndërsa tradita familjare në fushën e muzikës nuk ka munguar, ai zgjodhi të ndjekë studimet e larta për Mjedisin, pasi sipas tij, mjedisi, zhvillimi dhe ruajtja e tij, përbën një pasion tjetër të fortë krahas muzikës. Para se të merrte pjesë në 2 talent show, Frenkli nuk ka pasur një aktivitet të spikatur muzikor në të kaluarën e tij, përveç disa angazhimeve të natyrës shkollore. Në vitin 2012, Frenkli Vjero merr pjesë në X Factor Albania 1. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Pjesëmarrës në

X Factor Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Rod

Toli

Jonathan Pilika

Alesio Zaloshnja

Gust Gjeci

Mevlud Rahimaj

Arian Gollopeni

Andi Qereti

Lory B

Agon Latifi


Tags: Frenkli Vjero, Frenkli Viero

Krijo Një Kartolinë