Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Future Steps

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Future Steps është një grup artistësh i njohur. Grupi i njohur kosovar i vallëzimit break dance, “Future Steps” do të përfaqësojë Kosovën në një garë vallëzimi në Itali. Pas kësaj anëtarët e këtij grupi janë duke planifikuar hapjen e një shkolle profesionale të vallëzimit në Kosovë. Viti 2013 për grupin “Future Steps” po fillon me sukses. Anëtarët e këtij grupi do të përfaqësojnë Kosovën në kampionatin e vallëzimit “Floor Wors”, që do të mbahet në Itali me 25 dhe 26 të këtij muaji. Tas...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rock Gjinis

Aragona Band

Etno Classic

Maad Linkz

Zanzi Band

Glasses

King Records

Seleksioni 039

Bam

Machiato Band

Tags: Future Steps


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet