Më mbaj mend (për 1 muaj)

G.B.M.C. - Tip Si Un  (Feat. G Bani)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika & Teksti:

G.B.M.C.

Muzika:

Rameka

Teksti:

G Bani

Këngë e albumit:

"G Deri N'dhe"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

G Bani

09/08/2015

2015-08-08T23:49:13+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tip Si Un" kënduar nga G.B.M.C..
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga G.B.M.C. i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga G.B.M.C.:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet