TEKSTESHQIP

GBMC
Vallja E Shqiponjes
Lyrics
(Feat. G Bani)

In the club
I'm gonna pop it so hard
Boom boom boom like dynamite
Come on DJ, turn this music up
me I say baby what's up

Cika cika yeah
rreth e rrotull ah
krejt a po presin
me ksy na i hit tnjoftum
cuna cuna (ayy ayy)
s'u pritka puna (no no)
e pim pijen me fun me fun
dhe tash e vuna

Hajde ta kercejme vallen e shqiponjes (2x)
Prej liqeni t'Ohrit deri ne fush t'Gjakoves
Prej ne maj t'Tomorrit deri ne bjeshk t'Rugoves
Hajde ta kercejm vallen e shqiptaris (2x)
Kurr s'ka pas kufi mes Kosoves e Shqipnis
E kush na ka inatin
Ato Robt E Shpis!
Hands up in the air
We wanna live our lives

(Ref)
We just wanna live our lives
Leave us alone and we wont fight
We just wanna live our lives
Pump it up like dynamite

Me makina dhe me patenta
Me bachelor, master dhe bi dhe dokumenta
Edhe me studio dhe producenta
Cunat levizin neper bote vazhdon agjenda
Me lek dite e nate
normalisht kan inat
kur na shofin qe fitojm me zotsi ne zanat
te zgjuar si luenj
dhe te embel si cokollat
Burra me shum kalamaj plako
nga s'i marrim grat
kom be te papar e kemi borxhin e lar
Bashkimi yne ben fuqine ujin e deridhim ne ar
E ruajm njoni-tjetrin po me vepra, jo me fjal
Kjo esht ceshtja jon, ne nuk kemi kryetar
sikur Kryqi i Kuq ne mision humanitar
ambasador te vlerave tona kudo te shperndar
kudo nxirret leku shqipet dalin vullnetar
mos u anko
ESHT PRIVILEGJ ME QEN SHQIPTAR

Hajde ta kercejm vallen e shqiptaris (2x)
Kurr s'ka pas kufi mes Kosoves e Shqipris
E kush na ka inatin
Ato Robt E Shpis

Hands up in the air
We wanna live our lives
We just wanna live our lives
Leave us alone and we won't fight
We just wanna live our lives
Otherwise, we do it like
Pump it up like dynamite!

(Ref x2)
We just wanna live our lives
Leave us alone and we won't fight
We just wanna live our lives
Pump it up like dynamite!

DËRGOI: