Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

G Bani - Vandalizëm  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

26/02/2015

2015-02-26T17:57:12+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vandalizëm" kënduar nga G Bani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga G Bani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga G Bani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet