Më mbaj mend (për 1 muaj)

G-Bani & Mandy - Zemer (Policia) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

bom shaka laka hey ya
sonte kena njof na do goca t'reja
na pelqen na pelqen puani
baby a ma jep se nuk behet nami
2x

G-BANI
Zemer a don me ardh me mu sonte ke shpija s'do t kapi policia jom tu knu se m pelqe kjo melodia kam pi me lekt e mia
MANDY
Zemer a don me ardh me mu sonte ke shpija s'do t kapi policia jom ku kcy se po m plqe kjo meodia kam pi me lekt e mia

Shife se si bon gjoja se ka pi shum
Valla nuk ka pi hic vec pi bon selfie-t zoom
Lum si un lum
Tani hajde jepi dum
Esht fabrika e alkoolit prej prodhimit n konsum
Sa her qe zgjohem llum
Prej pijes diten tjeter
Betohem do rri larg
Gotes ni kilometer
S'e di se ka po shkoj as me kujtohet nga kam ardh
Njanen dor venen e kuqe n doren tjetr veren e bardh
Ishalla ishalla ishalla s na kapin
S'e ka pyt s'e ka pyt mamin edhe babin
S'e ka pyt s'e ka pyt shife se si duket
Po kur don dashuron iken edhe zhduket
G-BANI
Zemer
A don me ardh me mu sonte ke shpija
S'do t kapi policia
Jom tu knu se m plqe kjo melodia
Kam pi me lekt e mia

MANDY
Zemer a don me ardh me mu sonte ke shpija
S'do t kapi policia
Jom tu kcy se m plqe kjo melodia
Kam pi me lekt e mia

G-BANI
Siper ven ni bluz ndersa posht vetem ni mini
Vjen futet n krevat me buzqeshje dhe bikini
Nuk esht romantike ne prezenc te trendafilit
Gangstere dhe mafioze si prej ghetto-ve t brazilit
Nuk e kap me rima
Vetem me makina
Vesh victoria secret si adriana lima
I ka syt e bukur
Lekuren si latina
Ajo nuk qan per trima
Vetem per kokaina
You don't need to cry for me argentina
E dim ca u plqn se dhe na ashtu jina
Bani g makina
Man u ndez turbina
Daddy yankee type beat sikur gasolina
Gjith kto inatxhinj po m duken gardelina
Sa her dalin n sken kta veshin bebelina
Tremen sikur lepri kur nezim fenelina
We dem london boyz t gjujm me sterlina
Zemer a don me ardh me mu sonte ke shpija
S'do t kapi policia
Jon tu knu se po m plqe kjo melodia kam pi me lekt e mia

MANDY
Zemer a don me ardh me mu sonte kr shpija
S'do t kapi policia
Jom tu kcy se m plqe kjo melodia
Kam pi me lekt e mia
G-BANI
Boom shaka laka hey ya
Sonte kena njoft na do goca t reja
Na pelqe na pelqe punani
Baby a ma jep se nuk bohet nami
x2


Ky tekst u dërgua nga Gerion BeqoG Bani
Publikimi: 03/09/2019


G-Bani & Mandy - Zemer (Policia)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer (Policia)".
3. Video është e këngës "Zemer (Policia)", por nuk këndohet nga G-Bani & Mandy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga G Bani:


Komente 0