TEKSTESHQIP

G Bani
Sa E Shemtuar
Lyrics

Ref.. Sa e shemtuar qe qenke moj
Kur te pashe zemra si nuk me pushoj
Me mire e hedh fare se sa ta jap ty
Sa e shemtuar su shifke me sy ...... X2
Kjo eshte per ndonji vajze qe e ngacmon kur kalon :
Vetem a me shoqerine
Ne kembe a me makine
Gjykon nga prapanica se eshte e kthyer me shpine
Te pelqen si e luan dhe loz me borine
E ke te sigurt 100% qe dhe syte i ka te bukur
Fillon komplimentat e i futesh me te futur je shpirt je flutur je rrush i pa keputur
Vertet eshte ashtu apo ty te eshte dukur
Teksa e parakalon momenti po afron qe ti shohesh dhe surratin yllit qe imagjinon
Por ce don se ndonjihere ndodh edhe kjo tjetra
Aty ku pret sardele te kesh kapur kepuce te vjetra
Te presesh kesulkuqen edhe te te dal kucedra
Mund te ngacmosh edhe transeksualen pa e ditur
Ne fakt nji gaforre para teje sheh pa pritu
E athere ti i kthehesh edhe i thua i merzitur :
Ref. Sa e shemtuar qe qenke moj
Kur te pashe zemra si nuk me pushoj
Me mire e hedh fare se sa ta jap ty
Sa e shemtuar su shifke me sy X2
Nuk e di a ju ka ndodhur apo jo qe ta kuptoni
Sapo kisha hapur syte kur me bie telefoni :
Bani-Alo
Femra-Alo g bani je
1 - Po un jam po ti kush je
2- O ty te henksha rrushin zemer
1- me fal se nuk po te njoh . po cila je ti cjane keto llafe
me thote-jam nje fancia jote dua te dalim per kafe
i them :kafen nuk e pi po sa vjec je me te vertete
me thote : me te vertete pas dy muajsh hy per 16
i them : gezohem qe u njohem tani hajde mirupafshim
me thote :ske nevoje ta mbyllesh yllo e mora mesazhin
e di ca nje shoqia ime vdes per ty mbas nje ore te stacioni sa per moshen 22
Mbas nje ore tek stacioni me nje gazete ne duar mu afrua pa u druar nje fytyre e deformuar
me tha : pa te shohim cdo me thuash per tme argetuar
i thash : do ta filloj duke te te kujtuar se . Sa e shemtuar qe qenke moj
Kur te pash zemra si nuk me pushoj
Me mire e hedh fare se sa ta jap ty
Sa e shemtuar su shifke me sy. X4
nanana ehe g bani yo
si munt ta kuptoj tjeter gje e ardhur tjeter brez aha pa lice artistik por me shpirt artistik ...

DËRGOI: