A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
G-Fitim Aka Gee Fej

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4
  • Emri i Vërtetë:
  • Fitim Fejzulli
  • Vendlindja:
  • Basel 
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
BIOGRAFIA: G-Fitim Aka Gee Fej është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. I lindur në Basel në vitin 1994, Fitim Fejzulli zbuloi pasionin e tij në vitin 2011. Në atë kohë ai kishte bere me disa miq paraqitjen e parë në një shkollë me këngën "Jo arratisjes". Në atë kohë ai i dha vetes emrin G-Fitim. I frymëzuar nga vëllai i tij, i cili gjithashtu bëri muzikë. Ai është përmirësuar me zë dhe teknikisht, kështu që mënyra e tij është veçantë nga ajo e kolegëve të tij. G-Fitim kurrë nuk ka hequr dorë nga ëndrra e tij për tu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Alba K

Real K

Kook.1

Pimpex

Hustle5k

Alb-G

EMI

Aga B

Scandali

Lugatti


Tags: G-Fitim Aka Gee Fej, G-Fitim, Gee Fej

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019