G-Fresh
G-Fresh

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Lavdim Seferi:
  • Vendlindja:
  • Peje Kosovë
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
  • Mosha:
  • 25 Vjeç

Biografia

BIOGRAFIA: G-Fresh është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri Vertet Lavdim Seferi, Nofka G-FRESH Vjen Nga Qyteti I Pejes. Merret me Muzik Qe nga viti 2013. Në Janar 2016, G-Fresh merr pjesë në Shkodra Fest 2 me këngën "I'm Fresh". Më datë 15 Tetor 2016, G-Fresh publikon videoklipin "Folni". Më datë 19 Maj 2017, G-Fresh publikon videoklipin "Magn€t". Më datë 16 Dhjetor 2017, G-Fresh publikon videoklipin "Marre". Më datë 18 Maj 2019, Megi & G Fresh publikojnë videoklipin "Veq Na Dy". M...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1