Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
G.M.C

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  1
G.M.C është një këngëtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Donatt

Sweet'x

Rd'basstard

Daloss

R.D.M.C

Nuclear Pimp

Arlind Bahtiri

Freedom Soldier

Tiions

Lbx

Tags: G.M.C, G-M-C, Gmc, G.M.C.


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet