A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: G-Man is a singer of Hip-Hop music. Më datë 15 Shtator 2017, G-Man publikon videoklipin "Gentelman". Më datë 28 Nëntor 2018, G Man publikon videoklipin "Shqipe". Më datë 10 Qershor 2019, G Man publikon videoklipin "Boss"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

P-Life

Diti-G

Dashoni

Black-Eagle

I Panjohuri

Fida

Lavda

Don M1no

Dora

Kino


Tags: G-Man, G Man

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019