Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
G-One

Tags: G-One, G1, G-1, G One

Vendlindja: Gostivar    Jeton dhe vepron në        Mosha: 29 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Binjaket  
G-One është një këngëtar jo shumë i njohur. Kengetari Shqipetar i Njohur si [ G_ONE ] Jeton ne MainZ te Gjermanis....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017