G-Ortin
G-Ortin

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: G-Ortin është një këngëtar. Besart Maliqi ka 16 vjeq dhe ka pasjon musiken: SHkollen fillore e kreu ne gjilan dhe ka një moter dhe nje vella me te vogel. Grupi ii tij quhet : G-ortin Kenget e ti janë: g-ortin - bessom g-ortin ft. nora & bekKy - na mungon g-ortin ft. donna & flax.a.K.a side - Ku je ti tash g-ortin ft. flax.a.k.a side - haLa i njejti...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0