G-Ortin
G-Ortin
G-Ortin
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


G-Ortin është këngëtar. Besart Maliqi ka 16 vjeq dhe ka pasjon musiken: SHkollen fillore e kreu ne gjilan dhe ka një moter dhe nje vella me te vogel. Grupi ii tij quhet : G-ortin
Kenget e ti janë:
g-ortin - bessom
g-ortin ft. nora & bekKy - na mungon
g-ortin ft. donna & flax.a.K.a side - Ku je ti tash
g-ortin ft. flax.a.k.a side - haLa i njejti

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0