TEKSTESHQIP

G-Soldier
Ama Numrin
Lyrics
(Feat. Capital T & Adalard)

hehehehe
yehh
ama nr zemer
bon monatoni haide sonte po du me dal
me dosta me ndrru nai fjal nashte dikujna pi del nai fal
edhe sonte po du me pi
edhe sonte po du me ..
si V.I.P me ni relaxi me .'... permi
hait tash ti sillmu
hait tash ti dridhmu
hait tash ti dridhmu sillmu
po viq per ty po lidhmu
sonte pom kall kreit
flaken po du me vrejt
shum ç'ka perpjet -
"NA FAL PO NE JEMI TE VERTET"
Na po vimi per shokt e mi
Na vim me hek merzi
na vim sonte me pi
me dhon pak gensta dashuri
sa kushton pak te farmerket
un ti heki mercedesket
un n'WC tu i hek jeleka
hait tash hicmi mu boxerkat
u bana kreit stres
per bes po du te vdes
hait citma cat orex
edhe sex deri nmengjes
se un jom V.I.M.P.
mos thuj se nuk e di
Zemer ty bash nahija
senin ton hiq nuk e ni a
Ref:
Heeej sdi a ke ni un po vi
Repin e Kosoves po ta bi ne Shqipri
heej qe ku jam tu pi
sharmin e Kosoves me vul Prishtinali
Hajde carrtu tash ama nr i thash
me muzik e hash deri n'agim bashk
mu dhe ti zemer qe ku po pres ama nr ton e hjekma
ton ket stres

DËRGOI: