Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: G-X është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Prill 2006, G-X marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Per Ty", në bashkëpunim me B Kelly....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Tingujt E Zemres

K-Boy's

Eklips Family

Master D

O.R.G

Arm

JT

T1gr4t

RealGangsta

Triada-T


Tags: G-X

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet