Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Gëzim Ahmetaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Gëzim Ahmetaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Më datë 31 Mars 2013, Gëzim Ahmetaj publikon videoklipin "Per Ate Gja Ke Merak". Më datë 13 Qershor 2015, Gëzim Ahmetaj publikon videoklipin "Vesel Coka N'kenge Do T'kendohet". Më datë 22 Dhjetor 2017, Kole Martini & Gëzim Ahmetaj publikojnë videoklipin "O Njeri". Muzika e këngës u punua nga Kole Martini, teksti u shkrua nga Kole Martini. Më datë 17 Shtator 2019, Gëzim Ahmeti publikon videoklipin "Kush Qe Burre, Do Mbetet Burre", në bash...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtarePrushi I Dashurise

Mblodhi Shqipja Bijt E Saj

Amaneti I Mergimtarit


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Daut Zenku

Mhill Çuni

Dervish Dervishi

Agim Baftjari

Musa Dauti

Isa Veliu

Rrahman Pagarusha

Sefë Mleqani

Nebi Halili

Ismet Demaj


Tags: Gëzim Ahmetaj, Gëzim Hametaj, Gzim Ahmetaj, Gzim Ametaj, Gezim Ahmeti, Gzim Ahmeti, Gezim Ahmetaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet