Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Gëzim Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
 • Vendlindja:
 • Prishtina 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Suedi 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Gëzim Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. ENGLISH: Gëzim Gashi is a new singer who has more than 1 million international views on YouTube. Gëzim moved with his family to Sweden when he was two years old. His parents noticed very early that this is a kid who really loves music. Gëzim’s mum says “When he cried I would always put him near the radio so he could calm down and it worked all the time, it instantly put a smile on his face”. Growing up he started at an early age with dancing and...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Petrit Geci

Egzon Pireci

Vali Kuqi

Lind Islami

Korab Shaqiri

Gzim Ukiqi

Red Bloody

Yll Limani

ESTTO

Albatrit Muqiqi

Tags: Gëzim Gashi, Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet