Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gëzim Geci

Tags: Gëzim Geci

Vendlindja: Llukë E Poshtme Të Deçanit   
Gëzim Geci është një poet jo shumë i njohur. Përmes poezisë sime shpreh; ndjenjat, imagjinaten, karakterin, shpirtin, frymëzimin, brengën, heroizmin, patriotizmin, vuajtjen, dashurinë, fisnikrinë, vizionin, kritiken, atdhedashurinë, simpatinë, gëzimin, hidhërimin, botëkuptimin mbi njerëzit, natyren e historinë, si dhe artin e shkrimit tim!...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  7

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017