Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Gëzim Salaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  30
  • Mosha:
  • 51 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Gëzim Salaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Ai ka marre pjese ne shume koncerte dhe evente brenda dhe jashte vendit. Eshte pjesetar i grupit "Diamant", ku bejne pjese edhe Emiljano Lekaj, Arben Dema e Bardh Spahja. Më datë 12 Janar 2010, Gezim Salaj & Valdet Luka publikojnë videoklipin "Moj Nuse". Më datë 21 Maj 2013, Gezim Salaj & Valdet Luka publikojnë videoklipin "Eja Eja Sonte, Cke Me Mue". Më datë 21 Maj 2013, Gëzim Salaj publikon videoklipin "Ulqinaku Na Ka Ardh". Në Jana...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hajro Pepa

Remzi Leka

Xhevair Akulli

Markelian Kapedani

Gjovani Gjonaj

Remi Jakupi

Thoma Mahilaj

Alush Hamiti

Hidaver Osmani

Xhemil Saliu

Tags: Gëzim Salaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet