TEKSTESHQIP

Gëzim Salaj
Ana E Malit, Vendlindja Ime
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ana E Malit, Vendlindja Ime" kënduar nga Gëzim Salaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.