TEKSTESHQIP

Gëzim Salaj
O Edhe Baba Po Me Bertet
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Edhe Baba Po Me Bertet" kënduar nga Gëzim Salaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.