TEKSTESHQIP

Gëzim Salaj
Nen Çerpik Te Kam Dasht
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nen Çerpik Te Kam Dasht" kënduar nga Gëzim Salaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.