TEKSTESHQIP

Gëzim Salaj
Me Fal O Zot
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Fal O Zot" kënduar nga Gëzim Salaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 16 Gusht 2017, Gëzim Salaj publikon videoklipin "Me Fal O Zot".