TEKSTESHQIP

Gëzim Salaj
Kolazh (Sofra E Shqipes Piemonte 2018)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh (Sofra E Shqipes Piemonte 2018)" kënduar nga Gëzim Salaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.