Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
BIOGRAFIA: Gabu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kosovari në videon e vet i ka quajtur policët dhe prokurorët me emërtime fyese si “Scheiss-Cops” (policë m...) ose si “bashkim bijsh të kurvave”. Në videon e tij ai bën rap para së gjithash me tekste dhune kundër zyrtarëve. Ndaj një reperi të ri, shtetas zviceran me prejardhje nga Kosova prokuroria publike e Lucernit po zhvillon një procedurë penale për fyerje të policisë përmes një videoje muzikore. “Unë dal mendsh dhe ju çoj të gjithëve në spit...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bernie

THUG1

Nikinjoo

Double-K

ANI (RapBoy)

Princ1

ELAI

Jetmir Salihu

Arjan Rrahmani

Flori ABG

Tags: Gabu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet