A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gajur Pajaziti

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
  • Origin:
  • Kopanic (Shkup) 
  • Age:
  • 34
BIOGRAFIA: Gajur Pajaziti is a writer. Ai kreu shkollën fillore në vendlindje, të mesmen në gjimnazin "Zef Lush Marku" dhe studimet deridiplomike në fakultetin "Shën Kirili dhe Metodi" në Shkup. Si pasoje e etjes për dituri vazhdoi studimet në USHT në Tetovë, fakulteti filozofik, dega pedagogji profesionale ku përfitoi titullin Pedagog i diplomuar. Pas mbarimit të studimeve vazhdoi rugën e poetikës duke shkruar përmbledhjen e par me poezi shkollore të titulluar "107 Vjetë Dritë", kush...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Kreshnik Ibrahimi

Besnik Jaha

Arben Dreshaj

Albi Lushi

Mustafe Ismaili

Kasam Shaqirvela

Matt K

Orhan Dauti

Arber Shabanaj As

Mehmet Disha


Tags: Gajur Pajaziti

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019