Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Gana (Ks)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28
BIOGRAFIA: Gana (Ks) është një këngëtare e njohur. Në Qershor 2007, Gana merr pjesë në Polifest 2007 me këngën "Gajde"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Emineta Fallari Minushi

Lorena Zeneli

Venita

Shpresa Ymeraj

Floriana Shtylla

Besa Redzepi

Ketiana

Ankela Xhaferaj

Refaela Vushaj

Jonida Kuqi

Tags: Gana


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet